Rooster

Arbitersrooster 2017/2018

Gewijzigd:   Donderdag 11 januari  2018

Datum Klasse Car. Organisatie Arbiters
2 en 3 sept 2017 Nationale voorronde libre klein extra klasse 225 ABC ’t Töpke Edmond v/d Venne Bas Cuijpers
Jan van Geffen Thieu Vinken
   
16  en 17 Sept 2017 Libre klein 5e klasse Interval BC Tegelen Wim Hermans Patrick v/d Pas
Zat.?????? Zon. Huub Zwambag
  Verenigingslid
23 en 24 Sept 2017 Driebanden klein 3e klasse 20 Inaborg Louis Burhenne Peter Smits
Zat. Math Nelissen Zon. Grad Driessen
  Verenigingslid
30 Sept en 1 Okt 2017 Libre klein 4e klasse 55 Inaborg John Muijsers Jacques v/d Beuken
Ellen Vriezen Verenigingslid
7 en 8 Okt 2017 Driebanden klein 2e klasse 25 ABC ’t Töpke Ellen Vriezen Zat. John Muijsers
Piet v/d Coelen zon. Thijs Peulen
  Verenigingslid
14 en 15 Okt 2017 Gewestelijke finale Libre klein       5e klasse Interval Vriendenkring Edmond v/d Venne Wim Hermans
René Peters  
Zat.?????? Zon. Huub Zwambag
4 en 5 Nov 2017 Libre klein 3e klasse 70 BC Vors Paul Hendriks Edmond v/d Venne
Ellen Vriezen Verenigingslid
4 en 5 Nov 2017 Nationale voorronde Libre klein overgangsklasse 250 BC Tegelen Jan van Geffen Anton v Heugten
Bas Cuijpers Bart v/d Wijgert
Thijs Peulen Jan Brueren
11 en 12 Nov 2017 Driebanden klein 1e klasse 30 ABC ’t Töpke Louis Burhenne Verenigingslid
  René Peters
Zat. Math Nelissen Zat. Grad Driessen
18 en 19 Nov 2017 Nationale voorronde 38/2              3e Klasse  125 BC Tegelen   Bas Cuijpers
Aanvang 10.00 uur !!!!!! Thieu Vinken Bart v/d Wijgert
  Zat.?????? Zon. Huub Zwambag
25 en 26 Nov 2017 Libre klein 2e klasse 90 ABC ’t Töpke Piet v/d Coelen Verenigingslid
Patrick v/d Pas Res. Jaques v/d Beuken
Zat. Math Nelissen Zon. Grad Driessen 
2 en 3 Dec 2017 Driebanden klein hoofdklasse 40 BC Tegelen Patrick v/d Pas Jacques v/d Beuken
Anton v Heugten Jan van Geffen 
Verenigingslid Verenigingslid
9 en 10 Dec 2017 Gewestelijke finale Driebanden klein 1e klasse 30 BC Tegelen Bart v/d Wijgert Anton v Heugten
Louis Burhenne  
Zat.??????  Zon. Grad Driessen 
16 en 17 Dec 2017 Gewestelijke finale Libre klein       2e klasse 90 Kruuspunt Bas Cuijpers René Peters
John Muijsers Math Nelissen
   
16 en 17 Dec 2017 Driebanden groot 3e klasse 20 BC Tegelen Peter Smits zat. Louis Burhenne
Paul Hendriks zon. Thijs Peulen
  Verenigingslid
6 en 7 Jan 2018 Bandstoten klein 5e klasse 30 De Maasoever Math Nelissen Paul Hendriks
Ellen Vriezen Verenigingslid
13 en 14 Jan 2018 Gewestelijke finale Driebanden Groot 3e klasse 20 ABC ’t Töpke Thieu Vinken René Peters
Peter Smits (zat.) Edmond v/d Venne
 Huub Zwambag (zon)  
20 en 21 Jan 2018 Nationale voorronde Bandstoten klein 1e klasse 100 ABC ’t Töpke Jan van Geffen Piet v/d Coelen
Bart v/d Wijgert Anton v Heugten
   
20 en 21 Jan 2018 Libre klein 1e klasse 120 S.S.V Paul Hendriks Thijs Peulen
Louis Burhenne Verenigingslid
27 en 28 Jan 2018 Gewestelijke Finale Bandstoten klein 5e klasse 30 Inaborg Ellen Vriezen Zat. Bas Cuijpers
Piet v/d Coelen zon. Thijs Peulen
 Huub Zwambag (zon) Rene Peters (zat.)
27 en 28 Jan 2018 Bandstoten klein 4e klasse 40 BC Tegelen Peter Smits Grad Driessen
Math Nelissen Verenigingslid
   
3 en 4 Feb 2018

Libre klein Hoofdklasse

3 Tafels

150 VOP DWH Edmond v/d Venne John Muijsers
Anton v Heugten  
Verenigingslid Verenigingslid
Zat.   ?????? Zon. Huub Zwambag
17 en 18 Feb 2018 Nationale voorronde Driebanden groot 2e klasse 25 ABC ’t Töpke Math Nelissen René Peters
Edmond v/d Venne Wim Hermans
   
24 en 25 Feb 2018 Finale Libre Dames Klasse 2 Eigen Kruuspunt Paul Hendriks Louis Burhenne
Piet v/d Coelen Verenigingslid
24 en 25 Feb 2018 Nationale voorronde Driebanden groot 1e klasse 35 BC Tegelen Jan van Geffen René Peters
Bart v/d Wijgert Anton v Heugten
3 en 4 Mrt 2018 Bandstoten klein 3e klasse 55 Kruuspunt Wim Hermans Grad Driessen
Peter Smits Verenigingslid
3 en 4 Mrt 2018 Nationale finale Jeugd Hoofdklasse (vervallen) 150 ABC ’t Töpke    
   
   
17 en 18 Mrt 2018 Bandstoten klein 2e klasse 75 De Maasoever Jan van Geffen Wim Hermans
Patrick v/d Pas Verenigingslid
26 en 27 Mei 2018 Limburgse Finale Ladycup Eigen Inaborg Louis Burhenne Peter Smits
Piet v/d Coelen Thieu Vinken
26 mei 2018 Gewestelijke Team Finale C2 Eigen n.n.b. Math Nelissen ovb Anton v Heugten
   

Geef afmeldingen op tijd door en ook doorgeven als jullie onderling ruilen.
De nationale voorronden die zijn opgenomen in het schema gaan in principe gewoon door.
Worden deze nationale voorronden alsnog niet verspeeld in ons district dan krijgen de arbiters die ingedeeld zijn telefonisch bericht van de coördinator.
Hou de datums waarop je ingedeeld bent in ieder geval vrij.
Zorg ervoor dat de declaratieformulieren ingevuld en naar de penningmeester gestuurd worden, anders krijgen jullie geen vergoeding.