C4 klasse

Teamsamenstelling Libre C4 klasse

2e helft seizoen 2017-2018

BC DEN HOOK 1
 
13409

 

     
           
      234508 Peter Sauvageot 1.178 37
234508 Peter Sauvageot 1.178 37 213481 Henk van de Pasch 0.907 33
184194 Frank Claessen 1.159 37 221849 Twan Brouwers 0.870 31
200884 Jos Rutten 1.093 35 265529 Ruud Heinemans 0.680 27 N
183159 Grad Driessen 1.011 35 265530 Rick Vergeldt 0.670 27 N
183160 Theo Gommans 0.955 33 246515 Wim Brouwers 0.616 27
221849 Twan Brouwers 0.870 31      
TL: Grad Driessen     TL: Henk van de Pasch    
06-11624527 / 077-4633522     06-42978168    
carrylitjens@hotmail.com     henkvandepasch@live.nl    
           
BV INABORG
 
11575
`t Klotske
 
11568
263545 Ferry van Swelm 1.530 47 126145 Anita Peters 1.421 45
221274 Mark Mans 1.360 41 156686 Huub Zwambag 1.282 39
263546 Piet Hendrikx 1.189 37 130225 Marij Pollaert 1.157 37
222079 Justin Huijs 1.045 35 N 130210 Sjaak Driessen 1.068 35
246362 Theo Romeijn 0.996 33 246600 Ron Gubbels 0.927 33
201950 René Lammerts 0.995 33 224121 Ellen Vriezen 0.890 31
212315 Jan Janssen 0.946 33 172178 Marli Linssen 0.773 29
181931 Angelique Arnst 0.837 31 213732 Vera Kuijs-Coopmans 0.372 21
TL: Angelique Arnst     TL: Ellen Vriezen    
077-4732001 / 0654221424     077-8503778 / 06-21231934    
aa5x5@hotmail.com     e.vriezen@home.nl    
           
KOT
 
11559
BV De Maasoever 1
 
11953
166676 Hay Gruter 1.693 49 N 178416 Hay Hanssen 1.282 39
159342 Paul Janssen 1.656 49 219185 Harry Sonderkamp 1.094 35
208856 Wilco Warries 1.622 49 229752 Kim Van Wylick 1.039 35
130398 Paul Beckers 1.571 47 238801 Noud Hooft v Huysduyn 0.839 31
130052 Jeu Dewinden 1.346 41 265271 Servaas Vermazeren 0.727 29
218863 Jack Gielens 1.339 41 223417 Ivonne Thijssen 0.714 29
147311 Tiny Leijendeckers 0.846 31 202570 Truus Hanssen 0.661 27
162773 Joop Diele 0.734 29 236713 Lizet Geenen 0.512 25
TL: Joop Diele     TL: Truus Hanssen    
077-3745326     0648822071 / 0773544804    
joopdiele@outlook.com     truushanssen@home.nl    
           
BV De Maasoever 2
 
11953
BC De Picardie
 
12485
219193 Peter Claessen 1.573 47 N 137698 Achille Thissen 1.296 39
203584 Jack Thijssen 1.468 45 128393 Lambert Geerlings 1.233 39
226417 Patrick van de Pas 1.086 35 130501 Sandra van Tienen 1.146 37
229752 Kim Van Wylick 1.039 35 130199 Henk Teunissen 0.846 31
212616 Marga Bettonvil 0.992 33 166199 Louis Burhenne 0.656 27
114202 Peter Boots 0.940 33      
229826 Ton Clevis 0.805 31      
223417 Ivonne Thijssen 0.714 29      
TL: Patrick van de Pas     TL: Louis Burhenne    
06-27208284     06-20967966    
pvandepas@hotmail.com     lburhenne@home.nl    
           
`t Pleintje
 
11590
Abc `t Topke
 
13672
145802 Otto Goldschmidt 1.698 49 178482 Koos Kroon 1.850 53
130718 Toon van Rijswick 1.262 39 220682 Marco Paul 1.586 47
158113 Hans Hendrikse 1.170 37 225979 Jan Pashouwers 1.412 45
127964 Hay Cox 1.075 35 226744 Peter Smits 1.080 35
224279 Martien van Leendert 0.924 33 225978 Ronny Linsen 0.750 29
263899 Joop Kragten 0.819 31 N 263825 Corinne Kolorz 0.539 25
222273 Ton Vergeldt 0.440 23      
TL: Hay Cox     TL: Peter Smits    
0478-692633     06-23554173    
hay.corry@kpnmail.nl     petersmits@live.nl    
           
BC Vors
 
13577
     
182996 Elfriede Achten 1.564 47      
137201 Toos de Rijck 1.242 39      
246690 Karl Lenssen 1.205 39 N      
202398 Henny Janssen 0.988 33      
182997 Willy van Vuuren 0.897 31      
TL: Willy van Vuuren          
077-4631335          
bcvors@home.nl          

 

Wedstrijdschema

1e ronde 8 september 2017
 
2e ronde 15 september 2017
 
3e ronde 22 september 2017
        BC Den Hook 1 KOT   BC Den Hook 2 BV Inaborg
                 Geen       BC Vôrs ABC ’t Töpke   BV ’t Klötske BC de Picardie
           Programma       ’t Pleintje De Maasoever 2 De Maasoever 1 t Pleintje
        BC de Picardie De Maasoever 1 De Maasoever 2 BC Vôrs
        BV Inaborg BV ’t Klötske   ABC ’t Töpke BC Den Hook 1
                     
4e ronde 29 september 2017
 
5e ronde 6 oktober 2017
 
6e ronde 13 oktober 2017
KOT ABC ’t Töpke   BV Inaborg BC de Picardie   ABC ’t Töpke De Maasoever 2
BC Den Hook 1 De Maasoever 2   BC Den Hook 2 t Pleintje   KOT De Maasoever 1
BC Vôrs De Maasoever 1   BV ’t Klötske BC Vôrs   BC Den Hook 1 BV ’t Klötske
t Pleintje BV ’t Klötske   De Maasoever 1 BC Den Hook 1   BC Vôrs BC Den Hook 2
BC de Picardie BC Den Hook 2   De Maasoever 2 KOT   t Pleintje BV Inaborg
                     
7e ronde 20 oktober 2017
 
8e ronde 27oktober 2017
 
9e ronde 3 november 2017
BC de Picardie t Pleintje   De Maasoever 2 De Maasoever 1 t Pleintje BC Vôrs
BV Inaborg BC Vôrs   ABC ’t Töpke BV ’t Klötske   BC de Picardie BC Den Hook 1
BC Den Hook 2 BC Den Hook 1   KOT BC Den Hook 2   BV Inaborg KOT
BV ’t Klötske KOT   BC Den Hook 1 BV Inaborg   BC Den Hook 2 ABC ’t Töpke
De Maasoever 1 ABC ’t Töpke   BC Vôrs BC de Picardie   BV ’t Klötske De Maasoever 2
                     
10e ronde 10 november 2017
 
11e ronde 17 november 2017
 
12e ronde 24 november 2017
De Maasoever 1 BV ’t Klötske   BC Den Hook 1 BC Vôrs   BV ’t Klötske BC Den Hook 2
BC Den Hook 2 De Maasoever 2   t Pleintje KOT   BV Inaborg De Maasoever 1
ABC ’t Töpke BV Inaborg   BC de Picardie ABC ’t Töpke   BC de Picardie De Maasoever 2
KOT BC de Picardie   De Maasoever 2 BV Inaborg   ABC ’t Töpke t Pleintje
t Pleintje BC den Hook 1   De Maasoever 1 BC Den Hook 2   KOT BC Vôrs
                     
13e ronde 1 december 2017
               
BV Inaborg BC Den Hook 2                
BC de Picardie BV ’t Klötske                
t Pleintje De Maasoever 1                
BC Vôrs De Maasoever 2                
BC Den Hook 1 ABC ’t Töpke                
                     

TWEEDE HELFT

                     
14e ronde 8 december 2017
 
15e ronde  15 december 2017
 
16e ronde 22 december 2017
        KOT BC Den Hook 1 ABC ’t Töpke KOT
        ABC ’t Töpke BC Vôrs   De Maasoever 2 BC Den Hook 1
         Geen programma   De Maasoever 2 ’t Pleintje   De Maasoever 1 BC Vôrs
        De Maasoever 1 BC de Picardie   BV ’t Klötske t Pleintje
        BV ’t Klötske BV Inaborg   BC Den Hook 2 BC de Picardie
                     
17e ronde 5 januari 2018
 
18e ronde 12 januari 2018
 
19e ronde 19 januari 2018
BC de Picardie BV Inaborg   De Maasoever 2 ABC ’t Töpke   t Pleintje BC de Picardie
t Pleintje BC Den Hook 2   De Maasoever 1 KOT   BC Vôrs BV Inaborg
BC Vôrs BV ’t Klötske   BV ’t Klötske BC Den Hook 1   BC Den Hook 1 BC Den Hook 2
BC Den Hook 1 De Maasoever 1   BC Den Hook 2 BC Vôrs   KOT BV ’t Klötske
KOT De Maasoever 2   BV Inaborg t Pleintje   ABC ’t Töpke De Maasoever 1
                     
20e ronde 26 januari 2018
 
21e ronde 2 februari 2018
 
22e ronde 23 februari 2018
BC Vôrs t Pleintje   De Maasoever 1 De Maasoever 2 BV ’t Klötske De Maasoever 1
BC Den Hook 1 BC de Picardie   BV ’t Klötske ABC ’t Töpke   De Maasoever 2 BC Den Hook 2
KOT BV Inaborg   BC Den Hook 2 KOT   BV Inaborg ABC ’t Töpke
ABC ’t Töpke BC Den Hook 2   BV Inaborg BC Den Hook 1   BC de Picardie KOT
De Maasoever 2 BV ’t Klötske   BC de Picardie BC Vôrs   BC den Hook 1 t Pleintje
                     
23e ronde 2 maart 2018
 
24e ronde 9 maart 2018
 
25e ronde 16 maart 2018
BC Vôrs BC den Hook 1   BC Den Hook 2 BV ’t Klötske   BC Den Hook 1 KOT
KOT t Pleintje   De Maasoever 1 BV Inaborg   BC Vôrs ABC ’t Töpke
ABC ’t Töpke BC de Picardie   De Maasoever 2 BC de Picardie   ’t Pleintje De Maasoever 2
BV Inaborg De Maasoever 2   t Pleintje ABC ’t Töpke   BC de Picardie De Maasoever 1
BC Den Hook 2 De Maasoever 1   BC Vôrs KOT   BV Inaborg BV ’t Klötske
                     
                     
26e ronde 23 maart 2018
 
27e ronde 30 maart 2018
       
BC Den Hook 2 BV Inaborg   KOT  – BC Den Hook 2        
BV ’t Klötske BC de Picardie                
De Maasoever 1 t Pleintje                
De Maasoever 2 BC Vôrs                
ABC ’t Töpke BC Den Hook 1