Rooster

Arbitersrooster 2019/2020

Gewijzigd op:  11 November

Datum Klasse Car / Max Brt
Organisatie Arbiters
         
7 + 8 Sept ’19

Nationale Voorronde Driebanden Klein

Extra

50 / 50 ABC ’t Töpke T. Peulen P. v/d Pas
R. Peters  
  Verenigingslid
14 +15 Sept ’19 Driebanden Klein 3e Klasse Interval BC Tegelen E. Vriezen L.Burhenne
W. Hermans  
  Verenigingslid
14 + 15 Sept ’19

Nationale Voorronde Libre Klein

Extra

200 / 20 ABC ’t Töpke P. v/d Coelen E. v/d Venne
A. v Heugten  
  Verenigingslid
5 + 6 Okt ’19 Libre Klein 4e Klasse Interval SSV P. Hendriks E. Vriezen
Za: T. Peulen Zo: P. Beckers
  Verenigingslid
12 + 13 Okt ’19 Driebanden Klein 2e Klasse Interval BC Tegelen G. Driessen P. Beckers
P. v/d Pas  
  Verenigingslid
12 + 13 Okt ’19

Gewestelijke Finale Driebanden Klein

3e Klasse

Interval ABC ’t Töpke W. Hermans L. Burhenne
P. v/d Coelen R. Peters
   
2 + 3 Nov ’19 Libre Klein 3e Klasse Interval INABORG/DOH P. Smits E. v/d Venne
G. Driessen  
  Verenigingslid

16 + 17 Nov ’19        

Za. aanvang 10.30 uur

 

Driebanden Klein 1e Klasse Interval INABORG/DOH T. Peulen Za: L. Burhenne
R. Peters Zo: P. Hendriks
  Verenigingslid
23 + 24 Nov ’19 Nationale Voorronde 38/2 Extra
125 / 20 BC Tegelen E.Vriezen W. Hermans
Za: P. Hendriks
zo: B. Cuijpers
A. v Heugten
 
21 + 22 Dec ’19 Finale Libre Dames Klasse 2 Interval BC Vôrs E. v/d Venne L. Burhenne
G. Driessen  
  Verenigingslid
4 + 5 Jan ’20 Libre Klein 2e Klasse Interval ABC ’t Töpke A. v Heugten P. Hendriks o.v.b.
J. v Geffen  
  Verenigingslid

4 + 5  Jan ’20

Driebanden Groot 1e Klasse Interval ABC ’t Töpke P. v/d Coelen E. Vriezen o.b.v.
R. Peters Res: W. Hermans
  Verenigingslid
11 + 12 Jan ’20

Libre Klein 1e Klasse

3 tafels

Interval VOP/DWH J. v Geffen A. v Heugten
J. Brueren P. v/d Pas
Verenigingslid Verenigingslid
18 + 19 Jan ’20 bandstoten Klein 3e Klasse Interval BC Tegelen P. Smits L. Burhenne
B. Cuijpers  
  Verenigingslid
18 + 19 Jan ’20 Nationale Voorronde 38/2 Overgangs 175 / 15 ABC ’t Töpke W. Hermans E. Vriezen
P. Hendriks  
  Verenigingslid
25 + 26 Jan ’20 Gewestelijke Finale 38/2 Extra
125 / 20 ABC ’t Töpke J. Brueren B. Cuijpers
T. Vinken E. v/d Venne
   
25 + 26 Jan ’20 Gewestelijke Finale Libre Klein 2e Klasse Interval BC Tegelen G. Driessen P. Beckers
J. Muijsers L. Burhenne
   
1 + 2 Feb ’20 Gewestelijke Finale Driebanden Groot 1e Klasse Interval BC Tegelen R. Peters W. Hermans
T. Peulen E. Vriezen
   
15 +16 Feb ’20

Bandstoten Klein 2e Klasse

Interval

Org. BBC ’65

Lokaal BC Vôrs

G. Driessen P. v/d Coelen
E. v/d Venne  
  Verenigingslid

29 Feb + 1 Mrt ’20

Bandstoten Klein 1e Klasse

Interval ABC ’t Töpke W. Hermans E. Vriezen
P. Hendriks  
  Verenigingslid
7 + 8 Mrt ’20 Gewestelijke Finale Bandstoten Klein 2e Klasse Interval BC Tegelen T. Peulen P. Beckers
R. Peters P. v/d Pas
   
14 + 15 Mrt ’20

Nationale Voorronde Driebanden Groot Extra

35 / n.v.t. ABC ’t Töpke J. v Geffen A. v Heugten
W. Hermans  
  Verenigingslid
21 +  22 Mrt ’20 Nationale Finale Driebanden Groot 1e Klasse Interval ABC ’t Töpke P. Hendriks E. Vriezen
R. Peters J. Brueren
   
16 Mei ’20 Gewestelijke Teamfinale C2 Interval N.N.B. B. Cuijpers L. Burhenne
   
   
24 Mei ’20 Gewestelijke Teamfinale A Klasse Interval N.N.B. G. Driessen W. Hermans
   
   
           
   
   
           
   
   

 

Geef afmeldingen op tijd door en ook doorgeven als jullie onderling ruilen.
De nationale voorronden die zijn opgenomen in het schema gaan in principe gewoon door.
Worden deze nationale voorronden alsnog niet verspeeld in ons district dan krijgen de arbiters die ingedeeld zijn telefonisch bericht van de coördinator.
Hou de datums waarop je ingedeeld bent in ieder geval vrij.
Zorg ervoor dat de declaratieformulieren ingevuld en naar de penningmeester gestuurd worden, anders krijgen jullie geen vergoeding.