Rooster

Arbitersrooster 2022/2023

Gewijzigd op: 26 nov. ’22

Let op!    De speellokalen kunnen nog veranderen

Datum Klasse Car / Max Brt
Organisatie Arbiters
         

3 Sep ’22


Nationale Voorronde Driebanden extra klasse
Aanvang 10:00 uur


50 car / 60 brt

ABC ’t Töpke
 
P. v/d Coelen E. v/d Venne
   
8 en 9 Okt ’22 Districtsfinale Driebanden klein  3de  klasse interval / 60 brt BC Tegelen L. Burhenne (za) W. Hermans (zo)
P. v/d Coelen (za) P. Beckers (zo)
G. Driessen verenigingslid
15 en 16 Okt ’22 Districtsfinale Driebanden klein 2de  klasse 20 car / 60 brt BC Tegelen G. Driessen (za)
P. Beckers (zo)
E. v/d Venne (za) P. v/d Pas (zo)
verenigingslid L. Burhenne
5 en 6 Nov ’22 Districtsfinale Driebanden klein 1ste  klasse (aanvang 10:00uur)
30 car / 60 brt BC Tegelen P. Beckers
E. v/d Venne (zo)
P. Smits (za)
P. Hendriks o.v.b.
E. Vriezen 2 verenigingsleden
12 en 13 Nov ’22 Gewestelijke finale Driebanden klein 3de  klasse interval / 60 brt ABC ’t Töpke E. v/d Venne P. v/d Coelen
M. Nelissen
P. Kolkman
12 en 13 Nov ’22 Districtsfinale Libre klein 4de klasse interval / 60 brt De Maasoever P. v/d Pas
L. Burhenne
R. Peters
verenigingslid

12 en 13 Nov ’22


Nationale voorronde 38/2 Extra klasse


car 125 / 20 brt


BC Tegelen

W. Hermans P. Hendriks
P. Beckers E. Vriezen
   












   
   
   
19 en 20 Nov ’22 Districtsfinale Libre klein 3de klasse. Aanvang 10:00 uur
interval / 40 brt De Maasoever P. Beckers (za)
T. Peulen (zo)
G. Driessen P. v/d Pas
Verenigingslid
19 en 20 Nov ’22 NK Libre Jeugd 1 ste klasse interval / 50 brt ABC ’t Töpke E. Vriezen P. Hendriks
P. Kolkman
 
verenigingslid
19 en 20 Nov ’22 NK Libre Jeugd 2 de klasse interval / 40 brt ABC ’t Töpke M. Nelissen R. Peters
P. v/d Coelen verenigingslid
10 en 11 Dec ’22 Districtsfinale Libre klein 2 de klasse 90 car / 40 brt ABC ’t Töpke G. Driessen P. Beckers
E. v/d Venne verenigingslid
7 en 8 Jan ’23
Districtsfinale Driebanden groot 1ste  klasse (4 tafels)
interval / 60 brt ABC ’t Töpke P. v/d Pas (za) T. Peulen
E. v/d Venne
L. Burhenne
en 4 club arbiters G. Driessen (zo)
7 en 8 Jan ’23 Districtsfinale Libre klein 1 ste klasse 125 car / 40 brt ABC ’t Töpke B. Cuijpers E. Vriezen
W. Hermans
 
verenigingslid
21 en 22 Jan ’23 Gewestelijke finale Libre klein 1 ste klasse 125 car / 40 brt BC Tegelen B. Cuijpers P. Beckers
W. Hermans P. v/d Pas
28 en 29 Jan ’23 Districtsfinale Bandstoten klein 3 de klasse Interval / 50 brt ABC ’t Töpke G. Driessen J. v Geffen
L. Burhenne verenigingslid
4 en 5 Feb ’23 Districtsfinale Bandstoten klein 2 de klasse  40 car / 50 brt BC Tegelen R. Peters P. Beckers
P. Smits verenigingslid
25 en 26 Feb ’23 Gewestelijke finale Driebanden groot Overgangsklasse 25 car / 60 brt BC Tegelen P. Beckers
P. Kolkman
T. Peulen E. v/d Venne
25 en 26 Feb ’23 Districtsfinale Bandstoten klein 1 ste klasse 55 car / 50 brt ABC ’t Töpke P. v/d Coelen G. Driessen
P. Smits verenigingslid
4 en 5 mrt ’23 Gewestelijke finale Bandstoten klein 3 de klasse
interval /50 brt BC Tegelen P. Beckers E. Vriezen
P. Hendriks W. Hermans
13 Mei ’23  

Teamfinale Driebanden klein B1 4 tafels

 

interval ABC ’t Töpke R. Peters E. v/d Venne
L. Burhenne P. Kolkman
4x deelnemende teams
14 Mei ’23 Teamfinale Libre klein C2 3 tafels interval N.N.B. P. v/d Pas T. Peulen
4x deelnemende teams
 

 

Geef afmeldingen op tijd door en ook doorgeven als jullie onderling ruilen.
De nationale voorronden die zijn opgenomen in het schema gaan in principe gewoon door.
Worden deze nationale voorronden alsnog niet verspeeld in ons district dan krijgen de arbiters die ingedeeld zijn telefonisch bericht van de coördinator.
Hou de datums waarop je ingedeeld bent in ieder geval vrij.
Zorg ervoor dat de declaratieformulieren ingevuld en naar de penningmeester gestuurd worden, anders krijgen jullie geen vergoeding.